Rekomendacja Ministra Edukacji Narodowej
Dariusz Piontkowski dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych https://bit.ly/39iOd8k #koronawirus
Ministerstwo Zdrowia Główny Inspektorat Sanitarny

Zapraszamy do naszego żłobka

Spółdzielnia Socjalna „Pożytek” została powołana 11.04.2017r. przez Powiat Wołomiński i Gminę Tłuszcz, z inicjatywy Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Tłuszczu, Pani Katarzyny Rostek.
Jest to pierwsza spółdzielnia socjalna założona przez osoby prawne w powiecie wołomińskim. Misją spółdzielni jest tworzenie miejsc pracy dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, mającym trudności w poszukiwaniu zatrudnienia na otwartym rynku pracy w tym osób niepełnosprawnych.
Dla nas najważniejsze jest dobro i zadowolenie klienta, zarówno instytucjonalnego jak i prywatnego. Świadczymy wysokiej jakości usługi opiekuńcze i porządkowe oraz zapewniamy należytą opiekę dzieciom przebywającym w żłobku.

Spółdzielnia Socjalna "Pożytek"
została wyróżniona
Mazowiecką Marką Ekonomii Społecznej 2019
w kategorii "rozwój"

Żłobek "Mali Odkrywcy"

Znajduje się w Postoliskach przy ul. Szymona 10

Opinie klientów

Nasza Oferta

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której skład wchodzą:
Żłobek
Żłobek "Mali Odkrywcy" zostal załozony przez Spółdzielnię Socjalną "Pożytek". Znajduje się w Postoliskach przy ul. Szymona 10. Wykwalifikowany presonel, który w atrakcyjnych kolorowych salach zaopiekuje się Twoim Dzieckiem, poprowadzi zajęcia takie jak: Elementy logopedii Język angielski Gimnastykę z elementami metod Weroniki Sherborne Zajęcia plastyczne Plastykę sensoryczną Gimnastykę z elementami integracji sensorycznej Zajęcia umuzykalniające z elementami metody aktywnego słuchania muzyki wg. Batii Strauss
Opieka
Nasza Spółdzielnia zapewnia usługi opiekuńcze osobom starszym, przewlekle chorym i z niepełnosprawnościami. Zapewniamy należytą opiekę sprawowaną przez doświadczone opiekunki, przygotowywanie posiłków, karmienie, sprzątanie, ustalamy wizyty lekarskie, robimy zakupy. Jeśli stan zdrowia podopiecznego na to pozwala pomagamy przemieszczać się podopiecznemu w terenie. Pomagamy w załatwieniu spraw urzędowych. Zapewniamy miłe towarzystwo, spacery i czynnie spędzony czas.
Wypożyczanie sprzętu
Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu specjalistycznego takiego jak kule, balkoniki, koncentratory tlenu, łóżka specjalistyczne, materace przeciwodleżynowe czy ciśnieniomierze. Jeśli Tobie lub Twoim bliskim potrzeba sprzętu specjalistycznego skontaktuj się z nami. Pomożemy szybko i sprawnie dopełnić formalności.

wiadomości

Co dzieje się w naszej Spółdzielni?
zobacz więcej

Nasz Zespół

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Ewelina Gzowska
Ewelina Gzowska

Prezes Spółdzielni Socjalnej "Pożytek"/ Dyrektor Żłobka "Mali Odkrywcy'

  Krzsztof Mikulski
  Krzsztof Mikulski

  Członek Zarządu

   Magdalena Klukowska
   Magdalena Klukowska

   Kadrowa


    Milena Marszał
    Milena Marszał

    Opiekun dziecięcy w żłobku

     Monika Wilk
     Monika Wilk

     Opiekun dziecięcy w żłobku

      Ewelina Teodorczyk
      Ewelina Teodorczyk

      Opiekun dziecięcy w żłobku

       Skontaktuj się z nami

       Spółdzielnia Socjalna "Pożytek"
       ul. Warszawska 11, 05-240 Tłuszcz Polska
       -
       E-mail: spoldzielnia.socjalna.pozytek@gmail.com Phone: 609742227