Kim Jesteśmy

Spółdzielnia Socjalna „Pożytek” została powołana 11.04.2017r. przez Powiat Wołomiński i Gminę Tłuszcz, z inicjatywy Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Tłuszczu, Pani Katarzyny Rostek.
Jest to pierwsza spółdzielnia socjalna założona przez osoby prawne w powiecie wołomińskim. Misją spółdzielni jest tworzenie miejsc pracy dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, mającym trudności w poszukiwaniu zatrudnienia na otwartym rynku pracy w tym osób niepełnosprawnych.
Dla nas najważniejsze jest dobro i zadowolenie klienta, zarówno instytucjonalnego jak i prywatnego. Świadczymy wysokiej jakości usługi opiekuńcze i porządkowe oraz zapewnieniamy należytą opiekę dzieciom przebywającym w żłobku.

 

Spółdzielnia Socjalna "Pożytek" znalazła się wśród laureatów Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej 2018

Z tego tytułu nakręcono pamiątkowy film z naszym udziałem. Zapraszamy do oglądania

http:// https://www.youtube.com/watch?v=kj6kbjxkq6A&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0toPDqQuoNLviV9K3O7qjZDdPXU--NTbJQMDGrhfQN8u2QQNl8w7Uhxhs

Żłobek "Mali Odkrywcy"

Znajduje się w Postoliskach przy ul. Szymona 10

Opinie klientów

Nasza Oferta

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której skład wchodzą:
Żłobek
Żłobek "Mali Odkrywcy" zostal załozony przez Spółdzielnię Socjalną "Pożytek". Znajduje się w Postoliskach przy ul. Szymona 10. Wykwalifikowany presonel, który w atrakcyjnych kolorowych salach zaopiekuje się Twoim Dzieckiem, poprowadzi zajęcia takie jak: Elementy logopedii Język angielski Gimnastykę z elementami metod Weroniki Sherborne Zajęcia plastyczne Plastykę sensoryczną Gimnastykę z elementami integracji sensorycznej Zajęcia umuzykalniające z elementami metody aktywnego słuchania muzyki wg. Batii Strauss
Opieka
Nasza Spółdzielnia zapewnia usługi opiekuńcze osobom starszym, przewlekle chorym i z niepełnosprawnościami. Zapewniamy należytą opiekę sprawowaną przez doświadczone opiekunki, przygotowywanie posiłków, karmienie, sprzątanie, ustalamy wizyty lekarskie, robimy zakupy. Jeśli stan zdrowia podopiecznego na to pozwala pomagamy przemieszczać się podopiecznemu w terenie. Pomagamy w załatwieniu spraw urzędowych. Zapewniamy miłe towarzystwo, spacery i czynnie spędzony czas.
Sprzątanie/Pielęgnacja Ogrodów (osoby prywatne)
Nie masz czasu lub siły na posprzątanie mieszkania? Chcesz by Twój ogród wyglądał jak najlepiej? Oczekujesz szybkiej, dokładnej usługi na najwyższym poziomie? Dobrze Trafiłeś! Zajmujemy się sprzątaniem posesji, domów, mieszkań, Pielęgnacją ogrodów, ogródków, trawników. Posiadamy własny profesjonalny sprzęt do pracy. Nasz personel stanie na wysokości zadania by sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapewniamy indywidualne podejście do powierzonych nam zadań oraz elastyczne godziny pracy.
Sprzątanie/Pielęgnacja Ogrodów (firmy)
Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe dla firm i instytucji. Dbamy o porządek min. w biurach, urzędach i szkołach. Działamy na terenie Tłuszcza (powiat wołomiński) i okolic Posiadamy własny, profesjonalny sprzęt do pracy. Poza podstawowym sprzątaniem zakres naszych usług obejmuje także pranie wykładzin, tapicerki, mycie okien czy sprzątanie poremontowe. Nasz personel dokłada wszelkich starań by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy elastyczne godziny pracy, a terminy wykonania usług dostosowujemy do potrzeb klienta
Wypożyczanie sprzętu
Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu specjalistycznego takiego jak kule, balkoniki, koncentratory tlenu, łóżka specjalistyczne, materace przeciwodleżynowe czy ciśnieniomierze. Jeśli Tobie lub Twoim bliskim potrzeba sprzętu specjalistycznego skontaktuj się z nami. Pomożemy szybko i sprawnie dopełnić formalności.
Pielęgnacja pomników
Odległość uniemożliwia Ci posprzątanie grobów Twoich bliskich? Brak Ci czasu i siły ?Zgłoś się do nas Oferujemy kompleksowe usługi najwyższej jakości porządku na grobach Twoich bliskich. Sprzątanie może odbywać się cyklicznie lub jednorazowo. Nasza oferta obejmuje:  Mycie pomnika, Usuwanie wypalonych zniczy, Pielęgnację zieleni wokół pomnika, Wymianę i pielęgnację kwiatów, Zapalanie zniczy. Nasz zespół dołoży wszelkich starań by zrealizować Twoje zlecenie szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zamówienia.

wiadomości

Co dzieje się w naszej Spółdzielni?
zobacz więcej

Nasz Zespół

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Ewelina Gzowska
Ewelina Gzowska

Prezes Spółdzielni Socjalnej "Pożytek"/ Dyrektor Żłobka "Mali Odkrywcy'

  Krzsztof Mikulski
  Krzsztof Mikulski

  Członek Zarządu

   Magdalena Klukowska
   Magdalena Klukowska

   Księgowa/Kadrowa


    Natalia Białek
    Natalia Białek

    Pracownik administracyjno - biurowy / Administrator strony

     Monika Wilk
     Monika Wilk

     Opiekun dziecięcy w żłobku

      Milena Marszał
      Milena Marszał

      Opiekun dziecięcy w żłobku

       Skontaktuj się z nami

       Spółdzielnia Socjalna "Pożytek"
       ul. Warszawska 11, 05-240 Tłuszcz Polska
       -
       E-mail: spoldzielnia.socjalna.pozytek@gmail.com Phone: 609742227